İnsan Kaynakları

Briscool

İnsan Kaynakları

BRISCOOL  temel amacı faaliyet gösterdiği Isıtma Soğutma Sistemleri sektöründe 36 yılı aşkın süredir  40 dan fazla ülkeye hizmet vererek müşterilerine en iyi ürünü en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaştırmaktır. Müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve sürekli gelişim peşinde olmak BRISCOOL u en çok tanımlayan niteliklerdir.

BRISCOOL un çalışanlarından beklentisi ; Yenilikçiliği, yaratıcılığı ve kaliteyi destekleyici fikirler yürüterek, şirketimize değer katmalıdır. Şirketimiz tüm çalışanlarının mutlu olacağı bir ortam yaratıp, kendilerini geliştrimesine ve verimli bir şekilde çalışmasına olanak sağlamaktadır.

İK Vizyonumuz

En önemli sermayenin çalışanlarımız olduğu varsayımıyla hareket ederek, çalışan arkadaşlarımız geleceğe hazırlamak ve sonucunda şirketimin hedeflerine ulaşılmasına en büyük desteği vermektir.

Çalışma Hayatı

BRISCOOL takım çalışmasının verimliliğine inanır, pozitif bir çalışma ortamı oluşturarak çalışanların müşterilerle olan ilişkileri en üst düzeye ulaşır.

Sürekli Gelişme

Ölçülebilir hedeflerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz yönetim sistemlerimizi, en etkin yöntemlerle ve gerekli her türlü eğitimi çalışanlarımıza sunarak  sürekli gelişmeye katkı sağlarız.

Mesleki Gelişim Eğitimleri

 Çalışanların bilgi ve becerilerini artırmak , mesleki gelişimlerini sağlamak amacıyla  sertifikasyon, seminer, kurs formatında eğitimler yer almaktadır.